29.05.2024 - Odkryj unikatowe obrazy do Twojego wnętrza

Akty w nowej odsłonie

  • Akty w nowej odsłonie
    Akty w nowej odsłonie

Obrazy w Galerii w Chmurach powiązane są motywami ptaków, koni, traw i owadów. Ci bohaterowie są pełni dynamizmu i ulotności.

Dziś do naszej żywiołowej kolekcji dołączamy jeszcze jeden temat, również powiązany z witalnością i lekkością - akty. To obrazy subtelnie, czasami abstrakcyjnie wyrysowane. Lekki zarys kształtu postaci sprawia, że motyw jest w pierwszej chwili nieuchwytny dla widza. Jednak precyzyjny rysunek oddający niektóre fragmenty ludzkiego ciała pozwala wyobrazić sobie całą postać.

Seria aktów Galerii w Chmurach, w przeciwieństwie do większości dostępnych dla widzów obrazów, jest bardzo uniwersalna, neutralna i etyczna dla każdego odbiorcy. Może pojawić się na ekspozycyjnej ścianie salonu lub sypialni.

W ofercie dostępne są akty w stonowanej kolorystyce - sepii, czerni i bieli, z dodatkiem barwy ugru lub koloru niebieskiego. Ze względu na wykorzystanie tej samej techniki rysunku i kolorystyki, obrazy mogą być zestawiane z innymi motywami Galerii w Chmurach. Szczególnie tematy florystyczne doskonale będą uzupełniać kompozycję z aktami.