25.07.2024 - Odkryj unikatowe obrazy do Twojego wnętrza

Obrazy do biura

Sortuj wg:

Obrazy do biura jak sama nazwa kategorii wskazuje, dedykowane są przez Galerię w Chmurach do konkretnego odbiorcy. Nasze unikatowe grafiki na ścianę 73x53 cm znakomicie komponują się w przestrzeni publicznej i biznesowej. Grafika na ścianę o tych wymiarach posiada duże możliwości ekspozycyjne i funkcjonalne. 

 

Propozycje obrazów do biura w Galerii w Chmurach

 

Obecne są tu niemal wszystkie motywy Galerii w Chmurach. Tak jak w innych propozycjach, tak i tutaj piękno NATURY działa na nas w przekazie artystycznym poprzez różnorodność motywu, dynamikę koloru, minimalizm bieli-czerni. Nie bez znaczenia jest symbolika poszczególnych motywów. Żuraw to ptak szczęścia, koń jest bardzo bliski człowiekowi, gęś symbolizuje opatrzność i małżeństwo, ważka każe nam żyć w pełni każdą chwilą, a np. mak w wielu krajach i kulturach kojarzy się z dobrym snem, odpoczynkiem, pięknem i sukcesem… 

W tej grupie propozycji nowoczesnych obrazów do biura Galerii w Chmurach, mamy możliwość wyboru pojedynczych dzieł z palety wszystkich inspiracji i odwołań Artystki - od NATURY po ŻYWIOŁY. Stąd przykłady z niezwykle sugestywnej w swej głębi SERII ULOTNEJ czy SERII SOSNY. Pozostałe dzieła pochodzą z serii związanych z miejscami debiutu - światowymi metropoliami promującymi sztukę na najwyższym poziomie – Londyn, Shanghai, Wiedeń.

 

Stwórz z naszymi grafikami niezwykłą przestrzeń biurową!

 

Nasze obrazy na płótnie do biura chętnie nabywają osoby kochające przyrodę, jednak siła przekazu i zastosowane środki wyrazu działają na każdego. Jedną z cech charakterystycznych naszych obrazów jest dbałość o korelację motywu z formatem dzieła i jego techniką. Tę spójność odczuwamy wyraźnie również i w tej grupie – grafik na ścianę w formacie 73x53 cm dedykowanych dla przestrzeni biurowych. Dodatkowymi argumentami przemawiającymi za grafikami na ścianę do biura są: ekskluzywna oprawa, najwyższej klasy materiały i przygotowanie grafik do ekspozycji.