• Żuraw - motyw szczęścia i pomyślności Obrazy ręcznie zdobione

  • Lekkość - tego potrzebuję Zobacz nasze tryptyki

  • Obrazy na płótnie - ręcznie zdobione Zobacz całą kolekcję

  • Zobacz film jak powstają obrazy

  • Tryptyki - serie grafik Zobacz całą kolekcję

Obrazy na płótnie do salonu, sypialni i jadalni. Nowoczesne, rozświetlające obrazy na płótnie i tryptyki.

  • galeriawchmurach-youtube-2
  • który obraz mi pasuje
  • galeriawchmurach-youtube-1

Ekskluzywna dekoracja wnętrz. Obrazy ręcznie malowane, tryptyki i obrazy na szkle w stylu nowoczesnym, skandynawskim i klasycznym.

SKLEP ONLINE

Sortuj wg:

Galeria w Chmurach oferuje starannie wyselekcjonowane obrazy do salonu, sypialni i jadalni, ręcznie zdobione, wykonane z myślą o wnętrzach nowoczesnych, w stylu skandynawskim, loftowym i klasycznym. Doskonałą dekorację ścian i wysmakowanych wnętrz stanowią tryptyki i pojedyncze grafiki. Unikatowe, nowoczesne obrazy do salonu, motywy, zdobienia, precyzja i technologia wykonania zdecydowanie wyróżniają nasze kolekcje spośród wszystkich innych dostępnych na polskim i europejskim rynku. Wszystkie obrazy są wykonane przez polską artystkę Annę Borkowską. Nazwy kolekcji Shanghai, Londyn, Wiedeń odnoszą się do miejsc debiutu i wernisaży indywidualnych wystaw. Ogromnym zainteresowaniem Klientów cieszą się prace z Serii Ulotnej, którą wyróżnia połączenie ulotności i precyzji rysunku. Obrazy Galerii w Chmurach nadają niepowtarzalny efekt i urok wnętrzom, wzbogacają każdy salon, sypialnię i jadalnię. Stanowią wysmakowaną dekorację ściany, są odpowiedzią na oryginalną aranżację wnętrz.

Obrazy na płótnie są ręcznie zdobione, pokrywane srebrnymi patynami oraz kryształkami, które współpracują z oświetleniem otoczenia, zmieniając swą barwę i kąt odbicia promieni świetlnych. Obrazy są ręcznie lakierowane, podwójnie impregnowane, poddawane obróbce introligatorskiej, przez introligatornię z 70-letnią historią i doświadczeniem. Każdy obraz na ścianę posiada własnoręczny podpis autorki oraz tłoczoną syngaturę Galerii w Chmurach. W swojej pracy korzystamy z najwyższej jakości materiałów polskich producentów ram, płócien i materiałów malarskich, które uzupełnia światowej klasy papier do grafik produkcji włoskiej Fedrigoni.

W naszej kolekcji znajdują się nowoczesne obrazy, wyjątkowe i ponadczasowe, rozświetlające, dynamiczne wyrafinowane, subtelne, lekkie, ulotne i radosne. Każdy z nas znajdzie obraz odpowiadający potrzebom, charakterowi wnętrza i nastrojowi. Nasze produkty to także doskonałe rozwiązanie dla potrzeb biznesu. 

 

 

Obrazy są realizowane z dochowaniem najwyższej staranności wykonania, obsługi Klienta i zabezpieczenia przesyłki. Nasze produkty są nabywane i dostarczane do Klientów w całej Europie. Nasz sklep spełnia kryteria jakości oraz bezpieczeństwa finansowego. Posiada certyfikat Trusted Shops.

 

 

 

Nasze obrazy wykonane są z szlachetnych i naturalnych materiałów takich jak bawełna, drewno, szkło, żywice, papier. Co roku wprowadzamy modyfikacje rozwiązań bezpiecznego pakowania, wdrażając specjalne, usztywnione kartony kosztem ilości folii. Wspieramy również kampanie edukacyjne na rzecz środowiska.

 

 

 

Od początku działalności Galeria w Chmurach angażuje się w wiele działań charytatywnych. Ściśle współpracujemy z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu, David Shephard Wildlife Foundation, Businesswoman & Life na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych. Chętnie wspieramy mniejsze inicjatywy lokalnych instytucji.
 
 
 

Poszukującym prezentu ślubnego, na rocznicę, jubileusz lub inne ważne wydarzenie, kolekcje Galerii w Chmurach zapewniają komfort, nadają oryginalny, unikatowy i ekskluzywny charakter prezentu. Do obrazów na prezent dołączamy ekskluzywną kartkę oraz specjalne opakowanie

 

 
Facebook