25.07.2024 - Odkryj unikatowe obrazy do Twojego wnętrza

Nowoczesne obrazy w ramach

Sortuj wg:

Obrazy do salonu w formacie 73x53 cm (układ pionowy i poziomy) należą do grupy dzieł Galerii w Chmurach o przeznaczeniu najbardziej uniwersalnym. Znakomicie komponują się zarówno w pomieszczeniach przestrzeni prywatnej jak i publicznej czy biznesowej. Obecne są tu niemal wszystkie motywy w kreacji Autorki. Tak jak w innych propozycjach, tak i tutaj piękno NATURY działa na nas w przekazie artystycznym poprzez różnorodność motywu, dynamikę koloru, minimalizm bieli-czerni. 

Nowoczesne grafiki na ścianę w dużym formacie 73x53 cm

Nie bez znaczenia jest symbolika poszczególnych motywów. Żuraw to ptak szczęścia, gęś symbolizuje opatrzność i małżeństwo, ważka każe nam żyć w pełni każdą chwilą, a np. mak w wielu krajach i kulturach kojarzy się z dobrym snem, odpoczynkiem, pięknem i sukcesem… Sprawdź, co oznacza motyw żurawia na obrazach.

W tej grupie propozycji dużych grafik na ścianę Galerii w Chmurach, mamy możliwość wyboru pojedynczych dzieł z palety wszystkich inspiracji i odwołań Artystki - od NATURY po ŻYWIOŁY. Stąd przykłady z niezwykle sugestywnej w swej głębi SERII WODNEJ, rozedrganych SERII WIETRZNEJ, ULOTNEJ i ZŁOTEJ. Pozostałe tryptyki pochodzą z serii związanych z miejscami debiutu - światowymi metropoliami promującymi sztukę na najwyższym poziomie – Londyn, Shanghai, Wiedeń.

Duże obrazy na ścianę do salonu, sypialni i nie tylko!

Obrazy na ścianę - 73x53 cm ze względu na swój stosunkowo duży rozmiar uszlachetnią każdą niemal powierzchnię - od pokaźnej ściany w salonie, poprzez ścianę w jadalni, aż po miejsca w sypialni. Nasze grafiki na ścianę chętnie nabywają osoby kochające przyrodę, jednak siła przekazu, maestria warsztatu Autorki i zastosowane środki wyrazu działają na każdego. Jedną z cech charakterystycznych naszych dużych obrazów na ścianę jest dbałość o korelację motywu z formatem dzieła i jego techniką. Tą spójność widzimy wyraźnie również i w tej grupie – obrazów na ścianę 73x53 cm. Dodatkowymi argumentami są: ekskluzywna oprawa, najwyższej klasy materiały oraz podwójne passe-partout.