22.01.2022 - Aktualny czas dostawy - 1 do 3 dni robocze

OBRAZY NA PREZENT

Sortuj wg:

Obrazy na prezent. A więc mamy odpowiedź, czym obdarować małżeństwo, które wprowadza się do nowego lokum, osobę w obliczu jubileuszu, sukcesu, kogoś kogo cenimy i odczuwamy szacunek - okazji jest wiele. Wybór prezentu czasem spędza nam sen z powiek. Tymczasem obrazy Galerii w Chmurach zapewniają nam i obdarowanemu satysfakcję. Argumentów jest wiele. Prezent w formie obrazu jest niebanalny, nie tak częsty, a więc nietypowy. Jeszcze ważniejszy argument – tematyka. W tym wypadku tak bliska każdemu człowiekowi. Jest nią NATURA, która w swym bogactwie i symbolice, a jednocześnie prostocie przybliża nas do tajemnicy makrokosmosu. Przemyślane zaaranżowanie takiego obrazu daje nam ciągłą możliwość obcowania jednocześnie ze SZTUKĄ i NATURĄ. Poza tym, nowoczesny obraz znakomicie sprawdzi się w salonie, sypialni i jadalni – funkcjonalność prezentu. 

Motywy obrazów na prezent

No i motywy. Najważniejszy jest żuraw, w kilku niesamowitych ujęciach. Nie ma nic piękniejszego w swej prawdzie od symboliki żurawia. Dobro, jedność dwojga ludzi, nawiązania do archetypu rodzicielstwa, ale także szczęście, dobrobyt i marzenia o harmonii. Te skojarzenia i znaczenia urzekły już starożytne ludy wschodu. Fascynują też Autorkę tych obrazów, Annę Borkowską skoro pokazuje je tak często, oddając ich piękno, majestat i siłę. Jeśli na chwilę zatrzymamy się patrząc na żurawie, po chwili unosimy się razem z nimi w odległe krainy, zapominamy o troskach dnia codziennego. Wyobraźmy sobie taki piękny obraz w naszym reprezentacyjnym salonie, rodzinnej jadalni lub intymnej sypialni (na dodatek otrzymany w formie prezentu)! Drugą grupę motywów stanowi świat roślin. Obraz na ścianę przedstawiający piękne, kolorowe maki (w wielu krajach i kulturach symbolizujące spokojny sen, piękno i sukces) oraz obrazy z przepięknymi kwiatami i trawami. 

Komfort momentu wręczenia obrazu będącego prezentem zapewni ekskluzywna kartka na życzenia oraz torba lakierowana wykonana na wymiar.

Dlaczego obraz jest dobrym pomysłem na prezent?

Warto również zwrócić uwagę na funkcjonalny wymiar obrazów (53x43 cm lub 51x41 cm), ekskluzywne wykonanie z materiałów najwyższej jakości oraz przygotowanie obrazów do zawieszenia (posiadają zawieszkę w tyle). Prezent o takich walorach sprawi na pewno wiele radości. Obrazy na prezent bronią się w każdej przestrzeni – salonie, jadalni czy sypialni dostarczając ODBIORCY głębokich wrażeń estetycznych.