OPINIE INSTYTUCJI I FIRM

 

Instytucje o nas:

Barbara Stefańska, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

"Szukałam nietuzinkowych za to w dobrym stylu dekoracji do wnętrz biurowych - branża lotnicza. Nie miał to być samolot, pas startowy... to jest nasza codzienność. Nie bujałam w obłokach, a jednak znalazłam w Chmurach. Od pierwszego wejrzenia zostałam oczarowana: tematyką, dbałością o każdy szczegół, wyrafinowaną kolorystyką, symboliką i elegancją waszych prac. Grafiki zachwyciły mnie na tyle, że stworzyłam w firmie małą galerię, która cieszy wzrok pracowników i naszych gości. Nie mogę nie dodać, że od otrzymania pierwszego obrazu jestem pod wrażeniem jak Galeria dba o zabezpieczenie przesyłki, można je śmiało zrzucać z samolotu nie dotrą uszkodzone i zawsze na czas. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Galerią w Chmurach i szczerze rekomenduję Państwa Galerię, bo lubię piękne przedmioty." 

 

dr Jan Sarna, Dyrektor Generalny Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

"Między innymi dzięki Państwa pomocy, możemy prowadzić badania nad systemem wspomagania serca, który ratuje życie osobom ze skrajną niewydolnością serca. Państwa działalność artystyczna cieszy oczy ale przychylność z jaką się spotkaliśmy raduje nasze serca, dlatego mamy nadzieję, że nasze wzajemne, przyjazne kontakty będą pomyślnie kontynuowane." 

 

Her Excellency Ms. Isabelle Berro-Amadei, Ambassador of the Principality of Monaco to the Germany

"... I hope to have an occasion to visit your gallery during one of my future stays in Poland." 

 

Ilknur Razgratli, Turkish Airlines

"... we would like to congratulate you in your studies and wish your success continues. ... The exhibition looks very nice and the bird goose is very important for us." 

 

Cai Lian, Counselor Embassy of China to Poland

"Congratulations to you for your successful exhibition at Shanghai Botanical Garden.... Thank you so much for your kindness and generosity." 

 

Zastępca Dyrektora Wydziału Promocji, Informacji i Komunikacji Społecznej, Urząd Miejski w Gdańsku

"... Z nieskrywanym zachwytem zapoznałam się z obrazami tworzonymi w ... Galerii w Chmurach. Dumą napawa mnie fakt, iż cieszą oko miłośników sztuki między innymi mieszkańców Chin, z którymi Gdańsk prowadzi bardzo szeroko zakrojoną współpracę promocyjną, kulturalną i gospodarczą."                                                                                                                                                 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook