20.06.2021 - Aktualny czas dostawy - 1 do 3 dni robocze

OPINIE KLIENTÓW

Najnowsze opinie z maila:

Pani Irena i Pan Zbigniew P.  "Duma mnie rozpiera, ponieważ od dzisiaj jestem właścicielką przepięknych dwóch obrazów Tancerz i Tancerz 2 Seria Londyn Premium. To, czego doświadczamy, ja i mój mąż patrząc na te obrazy to jedne z najwyższych i najpiękniejszych doznań artystycznych. Dodatkowo do obrazów dołączony jest piękny certyfikat, piękna karta i piękna zakładka. Wszystko bajeczne, cudne, przepiękne. Skala oceny jest za mała, moja ocena to 10 gwiazdek. Polecamy z całego serca. Irena i Zbigniew P."

Pani Agnieszka "Dziękuję za realizację zamówienia. Przesyłka doszła w idelanym stanie. Pozdrawiam serdecznie."

Pani Dorota "Dzień dobry, właśnie odebrałam przesyłkę. Doszła w idelanym stanie, pięknie zapakowana. Grafika i zakładki przecudne. Bardzo dziękuję i pozdrawiam."

Pani Małgorzata "Obrazy dojechały - są fantastyczne i też realizacja zamówienia bardzo profesjonalna - dziękujemy :)"

Pani Monika i Pan Mariusz "Dzień dobry. Dziękujemy bardzo za przesyłkę. Obrazy są przepiękne. Przyniosą nam dużo radości. Wszystkiego dobrego dla Państwa, pozdrawaimy. Monika i Mariusz."

Pani Bożena "Dzień dobry. Obrazy dotarły w idealnym stanie. Jestem nimi zachwycona. Dziękuję z całego serca. Mam tylko pytanie, czym mogę je przecierać? Czy lekko wilgotną ściereczką, czy suchą?"

Pani Małgorzata "Zakupiony obraz to poezja, jestem zachwycona. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam."

Pani Katarzyna "Dzień dobry. Chciałam bardzo podziękować za grafiki (tryptyk Londyn). Są piękne, subtelne i eleganckie. Idealnie wpasowały się w ścianę, ślicznie ją rozświetlając. Jestem zachwycona. Bardzo serdecznie dziękuję. Pozdrawiam z Lublina."

Pan Robert "Obraz pięknie się prezentuje i robi ogromne wrażenie. Szykuję się do zakupu koni i tryptyków do domu. Jeśli chcecie możecie wykorzystać zdjęcie. Pozdrawiam."

Pani Elżbieta "Dzień dobry, grafiki dotarły. Są piękne. Bardzo dziękuję :)"

Pani Dominika "Dzień dobry, grafiki przyszły, są przepiękne. Dziękuję bardzo za miłą współpracę i do usłyszenia następnym razem. Pozdrawiam Dominika."

Pani Grażyna "Chciałam bardzo podziękować za przesyłkę. Obrazy dotarły do mnie w trybie błyskawicznym czym jestem zaskoczona. A najbardziej jestem zaskoczona profesjonalnym zapakowaniem towaru przez co obrazy dotarły do mnie w stanie bardzo dobrym. Delikatne kolory, eleganckie ramy tryptyku będą pasować do mojego salonu. Będę polecać Państwa galerię moim bliskim i znajomym. Jeszcze raz dziękuję i życzę samych zadowolonych Klientów. Pozdrawiam Grażyna."

Pani Monika "Witam, serdecznie dziękuję, obrazy już doszły, są przepiękne, niesamowite dzieła. Dziękuję za przemiłą współpracę. Pozdrawiam Monika."

Pan Ryszard "Jeszcze raz chciałem podziękować, obrazy dotarły i chociaż mam zawsze dłuższe terminy na wykonanie prac domowych, musiałem je powiesić od razu. Są super, wszystkim się bardzo podobają. Dziękuje także za bardzo miły dodatek... Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę dalszych twórczych sukcesów."

Pani Magdalena "Witam ponownie. Tym razem chciałam podziękować za piękny obraz, który wisi już w moim salonie. W rzeczywistości robi jeszcze większe wrażenie niż na wizualizacji, która bardzo pomogła mi w zdecydowaniu się na taki zakup. Pozdrawiam. Magdalena."

Pani Ewa "Witam, obrazy otrzymałam, są śliczne. Dziękuję za profesjonalne podejście do sprawy. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Pozdrawiam."

Pani Agnieszka "Dzień dobry. Jestem zachwycona grafikami, które niedawno zawisły w moim salonie! Są przecudne, wprost bajkowe. Bardzo dziękuję za fantastyczną obsługę i wszelkie rady udzielone mi. Życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam serdecznie."

Pani Anna "Dzień dobry. Dziś na ścianie mojego salonu pojawil się Tancerz. Myślę, że żadne słowa nie będą odpowiednie, by wyrazić mój zachwyt. Jest piękniej, niż mogłam sobie wyobrazić. Dziękuję serdecznie :) Chciałam podziękować, również za przemiłą i profesjonalną obsługę i życzyć Państwu dalszych sukcesów. Pozdrawiam Anna."

Pani Daria "Dzień dobry! Dziś otrzymałam zamówione grafiki - są naprawdę piękne :) Jestem pewna, że spodobają się obdarowanym, a złożone u Państwa zamówienie z całą pewnością nie będzie moim ostatnim :) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie."

Pani Jadwiga "Witam serdecznie. Dziękuję bardzo za zrealizowanie zamówienia. Jestem bardzo zadowolona z szybkości realizacji, przesyłka spełnia moje oczekiwanie i bardzo podoba się mi i mojej rodzinie. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Jadwiga."

Pan Małgorzata "Dzień dobry. Uprzejmie informuję, że obrazy dotarły i są bardzo ładne, ramy również :) Dziękuję bardzo za profesjonalną obsługę i bardzo miły kontakt. Pozdrawiam. Małgorzata."

Pan Mirosław "Witam. Zamówione grafiki dotarły w doskonałym stanie. Dziękujemy za szybką realizację zamówienia."

Pani Małgorzata "Chciałam serdecznie podziękować za piękne obrazy, które teraz stroją ścianę naszego salonu. Są piękne i stanowią prawdziwą ozdobę  pomieszczenia ciesząc sobą nasze oczy. Dziękuję też za przemiłą obsługę, szybką dostawę i cierpliwość jaką się Pan wykazał :) Pozdrawiam serdecznie i życzę samych sukcesów, choć sądzę, że te  same się już zrodziły !!! Małgorzata."

Pani Lucyna "Bardzo dziękuję za zamówiony obraz. Jest świetny i do tego dobrze zapakowany. Dziękuję też za dodartki. Współpraca z Państwem jest absolutnie godna polecenia. Opinię wystawiłam. Pozdrawiam. Lucyna."

Pani Teresa "Dziękuję za przesyłkę. Jestem zachwycona zakupionymi obrazami. Pozdrawiam."

Pani Magdalena "Witam. Bardzo serdecznie dziękuję za obraz. Jest śliczny :) Do wnętrza pasuje idealnie. Wisi na swoim miejscu :) Jedzcze raz dziękuję i pozdrawiam. Magdalena."

Pani Marlena "Wczoraj dotarł do mnie obraz, jest piękny, idealnie pasuje do mojego salonu. Rozważam zakup jeszcze jednego, ale musze się zastanowić nad motywem. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Marlena."

Pani Beata "Today I received a shipment from you. Thank you very much. The paintings are beautiful. Thank you again. Beata. Nitra, Slovakia."

Państwo Ewa i Łukasz "Dziękujemy za piękne obrazy i ekspresową wysyłkę!!!! Pozdrawiamy serdecznie Ewa i Łukasz."

Pani Iwona "Grafiki dotarły w nienaruszonym stanie. Są piękne. Cieszę się, że mogą zdobić mój dom. Jestem nimi zauroczona. Dziękuję za perfekcyjną realizację zamówienia. Łącze wyrazy głębokiego uznania. Iwona."

Pani Bożena "Dzień dobry. Moje zamówienie w Galerii w Chmurach zostało zrealizowane. Chciałam bardzo podziękować za piękne i z wielką starannością spakowane obrazy. Wystawiam Galerii w Chmurach najwyższą ocenę zarówno za współpracę z Klientem, dbałość o przygotowanie obrazów do wysyłki i przepiekne dostarczone zamówione obrazy łącznie z certyfikatem. Nie mogę się na nie napatrzeć. Seria Ulotna zdobyła moje serce - również Wietrzna czy Wodna każda w sobie ma to coś co inspiruje i przyciąga wzrok. Polecam Galerię w Chmurach wszystkim tym którzy planują zakup ciekawego i oryginalnego obrazu o niepowtarzalnym stylu bądź obrazów do domu, sypialni lub w prezencie czy do biura. Zaręczam, że nikt nie będzie zawiedziony. Życzę dużo dobrego, wielu klientów i samych serdeczności. Z poważaniem. Bożena."

Pani Sylwia i Pan Robert "Bardzo Państwu dziękujemy za tak szybką wysyłkę obrazów. Jesteśmy nimi zauroczeni, w rzeczywistości są jeszcze ładniejsze niż na fotografiach. W przyszłości na pewno się jeszcze na któryś zdecydujemy, choć wybór bardzo trudny ponieważ wszystkie są przepiękne. Gratulacje dla autorki za wielki talent. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia."

Pani Elżbieta "Bardzo dziękuję. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam serdecznie." 

Pan Cezary i Pani Beata "Szanowni Państwo. Jest nam niezmiernie miło, że staliśmy się posiadaczami grafik stworzonych przez p. Annę. Zdobią nasze ściany zmieniając surowe wnętrze, w bez mała galerię sztuki pełną ruchu i wdzięku - są niesamowite! Nie sposób również pominąć profesjoinalizm p. Bartłomieja - realizacja internetowego zamówienia zaskoczyła nas bardzo mile (tu nadmienię, że zakupy internetowe w naszym wykonaniu są bardzo częste więc mamy jakiś punkt odniesienia). Po raz pierwszy mamy wrażenie, że zakupy nie były robione w postkomunistycznym kraju (nie chcę się rozpisywać na ten temat, ale z pewnością sami Państwo zauważyliście różnicę w relacjach z Klientem np. w Anglii i u nas). Pani Anno, Panie Bartłomieju, dziękujemy i życzymy Wam jeszcze wielu sukcesów. Beata i Cezary."

Pani Dorota "Bardzo dziękuję za ekspresowe załatwienie naprawy ramy i sposób w jaki zostało to załatwione. Jestem pod dużym wrażeniem potraktowania mojego zgłoszenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Z wyrazami uznania."

Pani Sabina "Dynamiczni tancerze dotarli i już się zadomowili :) i dopasowali do naszego wnętrza! Szanowni Państwo! Dziękujemy za szybką przesyłkę. Obrazy dotarły do nas w nienagannym stanie. Bardzo starannie i dokładnie zapakowane przejechały 800 km i oto są :) W całej swojej okazałości, pięknie prezentują się w naszym salonie. Państwa Galeria jest jak najbardziej godna polecenia. Mogliśmy dokładnie obejrzeć wszystkie prace na miejscu i dowiedzieć się jak powstają obrazy krok po kroku. Dziękujemy Panu Bartłomiejowi za wszystkie informacje i rady! Pozdrawiamy i już myślimy o upiększeniu przedpokoju :) Z pewnością nie było to nasze ostatnie zamówienie. Pozdrawiamy!"

Pani Paulina "Dzień dobry, chciałam podziękować Państwu za obraz z Serii Shanghai - Żurawie. Jest prześliczny i idealnie pasuje do wnętrza mojego salonu. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Paulina."

Pani Małgorzata "Bardzo dziekuję za obraz, jest piękny. Doskonale prezentuje się we wnętrzu, po prostu pasuje do wszystkich innych detali. Rama przepiękna, dziękuję za polecenie właśnie tej. No i to, że format pionowy, absolutnie dobra decyzja :) Jestem baardzo, baaardzo ! zadowolona :) ... Teraz czas przemyśleć wybór, dwóch mniejszych reprodukcji na ścianę przy oknie, obok telewizora. Tym zasem jeszcze ra zbardzo dziękuję , pozdrawiam Małgosia."

Pani Katarzyna "Dzień dobry, grafika dotarła, cała i śliczna więc dziękuję - i za zakładkę również. Do uslyszenia."

Pani Edyta "Dzień dobry. Otrzymałam obraz i jest piękny :) Miał być do sypialni, ale na razie znalazł swoje miejsce w salonie nad kanapą. Nie wykluczone, że skuszę się na jeszcze jedno zamówienie, tylko muszę przemysleć koncepcję. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Edyta."

Pani Dorota "Te grafiki są przepiękne! Warte swojej ceny. Dziękuję."

Pani Karolina "Witam! Grafiki wczoraj dotarły do mnie. Są piękne! Dziękuję :) Pozdrawiam Karolina."

Pani Jadwiga "Witam serdecznie!  Bardzo dziękuję za grafikę szt. 2, które otrzymałam od Państwa w dniu 4.12.18 r. Bardzo mi się podobają i zaspokoiły moje oczekiwania. W miesiącu styczniu 2019 r. zamówię kolejne 2 grafiki. Jeszcze raz dziękuję i życzę Państwu pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Jadwiga."

Pani Barbara "Dzień dobry, dziękuję bardzo za nadesłany obraz. Dotarł w idealnym stanie. Pragnę, również podziękować za udzielony rabat. Serdecznie pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowgo Roku 2019."

Pani Greta "Przesyłka dotarła w idealnym stanie. Jestem zachwycona. Grafiki w realu prezentują się wspaniale. Dziękuję za dodatkowe passepartout, które zdecydowanie podkreśla klimat i piękno grafiki. Jeszcze dzisiaj zamówię jedną grafikę do sypialni."

Pani Iwona "Zamówione grafiki właśnie dotarły do mnie w stanie idealnym. Zapewniam, że obcowanie z tymi obrazami będzie ucztą dla mej duszy. Wyróżniają się one subtelnością i elegancją w morzu tandety. Z poważaniem Iwona... "

Pani Agnieszka "Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za piękne obrazy, które zdobią mój pokój. Przyznam, że w rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Są naprawdę cudne. Urzekają mnie swoim pięknem i wrażliwością i sprawiają mi ogromną radość. Dziękuję za sprawną i szybką przesyłkę, jesteście bardzo mili. Widzę, że prowadzicie firmę w myśl zasady "traktuj innych tak jak sama chiałabyś być traktowana". Z całego serca jesteście godni polecenia... dziękuję... bardzo dziękuję. Agnieszka..."

Pan Emilian "Drodzy Państwo. Dziękuję za przesyłkę i potwierdzam jej odbiór. Dziękuję za transakcję i bardzo solidną współpracę. Z poważaniem Emilian..."

Pani Anna "Witam serdecznie, raz jeszcze dziękuję za sprawną i miłą obsługę i rabat :) W załączeniu potwierdzenie przelewu za realizację zamówienia. Życzę miłego dnia i zbliżającego się weekendu. Ania."

Pani Katarzyna "Dzień dobry. Mam już swoje ukochane żurawie. Baaardzo dziękuję. Kiedy zawisną na ścianie to wyślę zdjęcia. Pozdrawiam."

Pani Weronika "Witam, bardzo dziękuję Państwu za szybką realizację. Dziękuję. Serdecznie pozdrawiam. Weronika."

Pani Ewa "Dobry wieczór Pani Anno. Wczoraj odebrałam obrazy w idealnym stanie. Bardzo dziękuję za szybką realizację. Oprawy są przepiękne, jestem nimi zauroczona, nic nie mogę robić tylko siedzę i je podziwiam. Bardzo dobrze mi Pani doradziła, jestem bardzo zadowolona, idealnie pasują do mojego wnętrza (w załączeniu przesyłam zdjęcia). Dobrze, że od razu zdecydowałam się na zakup dwóch obrazów, wspaniale wyglądają... Serdecznie pozdrawiam."

Pani Katarzyna "Dziękuję bardzo. Moja córcia na pewno będzie zachwycona obrazem i zakładkami. Pozdrawiam Kasia."

Pan Waldemar "Witam serdecznie. Bardzo dziękuję za przesyłkę. Dotarła bezpiecznie. Jest świetnym prezentem i znaczącą ozdobą pokoju. Pozdrawiam. Waldemar."

Pani Jadwiga "Dziękuję za szybką realizację zamówienia. Obraz bardzo mi się podoba. Dotarł w idealnym stanie. Bardzo ładna jest, również zakładka. Pozdrawiam. Jadwiga."

Pani Katarzyna "Jeszcze raz dzień dobry. Mam już obraz w domu. Fantastyczny. Zapakowany rewelacyjnie. Bardzo dziękuję. Chciaalbym domówić drugi tylko nie wiem czy osztuje tyle samo."

Pani Irena "Dziękuję za tak miłe, cierpliwe i profesjonalne podejście do tematu..."

Pan Tomasz "Zamówienie dotarło. Dziękujemy za szybką realizację i bardzo miłą obsługę. Z przyjemnością będziemy polecać :)"

Pani Dorota "Obraz został dostarczony, spełnil moje wszystkie oczekiwania pieknie komponuje się w salonie. Dziękuję i pozdrawiam."

Pani Joanna "Zarówno obraz jak i grafika są przepiękne. Jestem zachwycona :) Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie."

Pani Anna "Chciała poinformować, że w poniedziałek otrzymałam obrazy, są naprawdę ładne, chyba ladniejsze niż na monitorze :) Bardzo dziękuję. Pozdrawiam."

Pani Gloria "Przesyłka dotarła w stanie idealnym, bez problemów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionych obrazów, bardzo serdecznie dziękujemy. Chciałam jeszcze zamówić dwie grafiki. 1. Kwiaty Seria Londyn, 2. Żurawie. Seria Złota 3. Pozdrawiam Serdecznie."

Pani Alicja "Dziękuję bardzo, przesyłka dotarła. Przepiękne, zdjęcia w internecie nie oddają tego co zobaczyłam. Jestem pewna, że córce i jej mężowi również się spodobają, obchodzą pierwszą rocznicę ślubu."

Pani Monika "Paczkę odebrałam za pobraniem w stanie nienagannym, obrazy piękne, prezentują się w salonie idealnie :) , dziękuję. Pozdrawiam."

Pani Magdalena "Dzień dobry. W załączeniu przesyłam potwierdzenie zapłaty. Obrazy wiszą już na ścianach i idealnie wpasowują się we wnętrze."

Pani Alicja "Szanowni Państwo, dziękuję za błyskawiczną przesyłkę tryptyku... W rzeczywistości wyglądają jeszcze piękniej, wzbudzają uczucie spokoju i nostalgii..."

Pani Maria "Dzień dobry. Trawy już wiszą i wyglądają przpeięknie. Teraz myślę o żurawiach, szczególnie podobaja mi się tancerze z serii Londyn. Pozdrawiam."

Pani Danuta "Bardzo dziękuję za grafiki, które w dniu dzisiejszym otrzymałam. Pięknie się prezentują. Serdecznie pozdrawianm i życzę dalszych sukcesów. Danuta."

Pani Teresa "Bardzo dziękuję za przepiekne obrazy. Dotarły do mnie w znakomitym stanie. Chwila, gdy mogłam je wziąć do ręki sprawiła mi ogromną radość. Dziękuję. Serdecznie pozdrawiam."

Pan Damian "Dzień dobry, z przesyłką wszystko w porządku, obraz pięknie prezentuje się na ścianie.... Dziękuję i pozdrawiam Damian."

Pani Milena "Dzień dobry. Bardzo dziękuję za obrazy - dotarły całe i bezpieczne. Są przepiękne! :) Pozdrawiam serdecznie."

Pani Teresa "Bardzo dziękuję za przesłane obrazy, są śliczne super pasują, super zabezpieczone zapewne mój zakup u Państwa na tym się nie zakończy, serdecznie pozdrawiam i przelewam pieniądze teresa."

Pan Franciszek "Witam, pięknie prezentuje się zakupiony obraz od Państwa i stąd moj kolejny zakup świetna praca gratuluję Pani Annie."

Pani Małgorzata "Dzień dobry. Prześlicznie dziękujemy. Obraz dotarł w nienaruszonym stanie, bedzie ozdobą naszego salonu. W pełni spełnił nasze oczekiwania. Łączę pozdrowienia i podziękowania za naszą owocną współpracę."

Pani Magdalena "Witam serdecznie, obraz do mnie dotarł  i jest prześliczny!!!!!!!!!! Zamówię kolejne, bo tak mi się i mężowi bardzo podobają Państwa obrazy. Przesyłka była nienagannie spakowana, wsyzstko pięknie zabezpieczone. Jesteśmy bardzo zadowoleni :) Dziękujemy. Magdalena."

Pani Elżbieta "Witam, grafiki doszły i cieszą moje oko. Dziękuję za profesjonalną obsługę i pozdrawiam serdecznie."

Pani Adrianna "Witam, grafika dotareła bezpiecznie. Jest piękna. Bardzo dziękuję."

Pani Małgorzata "Serdecznie dziękuję. Jestem zachwycona obrazem. Serdecznie pozdrawiam."

Pani Iwona "Witam serdecznie. Tryptyki właśnie do mnie dotarły, są cudne. Ślicznie dziękuję. Pozdrowienia ze słonecznej Florydy."

Pan Mirosław "Pani Anno! Kolekcja dotarła. Jest piękna i ponadczasowa!!! Bardzo dziękuję za pomoc w wyborze. Pozdrawiam Serdecznie."

Pani Małgorzata "Dzień dobry Panie Bartłomieju, chciałam poinformować, iż przesyłka dotarła do nas w dniu wczorajszym. Bardzo dziękuję za pomoc przy zamówieniach. Pozdrawiam, Gosia."

Pani Agnieszka "I znowu bardzo bardzo się cieszę. Dziękuję za to, w jaki sposób obsługujecie Klienta. Cała oprawa przesyłki na bardzo wysokim poziomie, robiącym ogromne wrażenie. Gdy rozpakowuję zamówienie, czuję się wyjątkowo. Grafika przepiękna, jak cała Galeria w Chmurach. Z wyrazami ogromnej sympatii. Agnieszka."

Pani Małgorzata "Chciałam podziękować za przesyłkę, a przede wszytkim za bardzo szybki termin realizacji. Obraz doszedł cały, bez żadnych uszkodzeń i pieknieprezentuje się na ścianie :-) Rozważamy z mamą zakup jeszcze jednego lub dwoch mniejszych z tej samej kolekcji w najbliższytm czasie..."

Pani Anna "Bardzo dziękuję za wysłanie obrazów.  Zarówno moja mama jak i ja jesteśmy bardzo zadowolone. Grafiki nie widziałam na żywo, natomiast na obraz bardzo lubię patrzeć :) uspokaja. Jeszcze nie jest powieszony, ale udało mi się wczoraj zrobić zdjęcie z promieniami słońca."

Pani Joanna "Obraz dotarł do mnie dzisiaj. Piekny. Pieniądze przelałam na konto. Dziękuję i pozdrawiam."

Pan Adrian "Witam. Grafiki dotarły do mnie wczoraj przed południem. Jestem bardzo zadowoloiny z zakupu. Dziękuję i pozdrawiam."

Pani Marzena "Dzień dobry. Dzisiaj odebrałam przesyłkę. Grafiki są bardzo ładne. Jestem bardzo zadowolona. Życzę dalszych sukcesów i tak pięknych prac autorce Pani Annie Borkowskiej. Serdecznie pozdrawiam."

Pani Maria "Dzień dobry. Dziękujemy bardzo za miłą i szybką obsługę. Grafika już na ścianie cieszy oko :) ."

Pani Barbara "Obrazy dotarły jak zwykle zabezpieczone jak do desantu :) Macie chyba specjalną ekipę do pakowania :) Bardzo dziękuję. Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2018."

Pani Małgorzata "Obraz cudny, cały przede wszytkim :) dzisiaj przelałam pieniążki. Chciałam Panu bardzo bardzo podziękować za cieprliwość, kompetencje i bardzo dobry kontakt. Życzyłabym sobie i innym tylko takich "sprzedawców". Było mi bardzo miło :) Pozdraiwam serdecznie i jeszcze raz dziękuję."

Pani Małgorzata "Dobry wieczór Pani Aniu. Przede wszystkim chciałam bardzo podziękować za dzieło sztuki. Obraz jest śliczny :) Mimo tych perturbacji jestem szczęśliwą posiadaczką cudnych żurawi. Jestem naprawdę miło zakoczona kulturą, profesjonalizmem i sposbem z jakim Państwo współpracujecie."

Pani Grażyna "Z pewną obawą zamawiałam obrazy z Serii Wietrznej. Przyglądałam się im dwa m-ce. Nie żałuję swojego wyboru obrazy są piękne, nawet ładniejsze niż na ekranie komputera. Solidnier zapakowane. Bardzo dziękuję."

Pani Agnieszka "Dobry wieczór. Kurier dzisiaj dostarczył mi od Państwa przesyłkę. Wszystkie zamówione rzeczy są przpeiękne. Pozdrawiam."

Pani Joanna "Bardzo dziękuję za szybkie zrealizowanie mojego zamówienia i dostosowanie się do mojej prośby (prezent świąteczny będzie na czas). Grafiki dotarły w nienaruszonym stanie - tak solidnie zapakowanej przesyłki jeszcze nie widziałam, super. Są prześliczne. Zapewne jeszcze skorzystam z kupna w Waszej Galerii."

Pani Agnieszka "Obrazy i grafiki są prześliczne i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Najchętniej jeszcze bym coś u Państwa dokupiła do kolekcji... Bardzo dobrze, że Państo zabezpieczają tak porządnie grafiki, ponieważ dzisiaj dostarczony obraz miał lekko zniszczone opakowanie i kurier stwierdził, że chyba je zniszczył głową więc chyba niósł tą przesyłkę na głowie. Z obrazem oczywiście tak zabezpieczonym nic się nie stało... Jeszcze raz gratuluję talentu, profesjonalizmu, wspaniałego podejścia do Klienta i życzę dalszych sukcesów. Bardzo bym chciałą by mieli Państwo galerię w Krakowie i wówczas na pewno byłabym w niej częstym gościem :) Serdecznie pozdrawiam."

Pani Aneta "Dzień dobry. Bardzo dziękuję za wspaniałe grafiki. Idealnie wyglądają na ścianie. Mam w planie jeszcze kupno innych. Na pewno się odezwę. Pozdrawiam."

Pani Alicja "Otrzymałam grafiki. Jestem pozytywnie zaskoczona. Moje oczekiwania zsotały spelnione w 100%. Dziękuję za profesjonalizm. Na pewno nie zapomnę o Galerii w Chmurach".

Pani Barbara "Duży obraz dostarczony! Jest cudny, ozdobi każde wnętrze, jakość, kolorystyka, motyw, piękny!".

Pani Magdalena "Witam! Tryptyki otrzymałam są przepiękne. Bardzo dziękuję :)".

Pani Barbara "Obraz otrzymałam, jest piękny i oczywiście wisi już na ścianie :) ... Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę".

Pani Zofia "Bardzo dziękuje za zrealizowanie zamówienia. Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu z jakim Państwo podchodzicie do klienta. Grafika jest piękna, będę polecać rodzinie i znajomym PAństwa GALERIĘ. Dziękuję".

Pani Mirosława "Witam, dziś otrzymałam zamowione, oprawione obrazy oraz prawidłowo wystawione faktury. Obrazy są piękne i doarły bez żadnych uszkodzeń. Bardzo dziękuję za miłą współpracę, dobry kontakt oraz szybką wysyłkę".

Pani Dorota "Uprzejmie informuję, że przesyłka dotarła. Obraz już wisi. W pełni spełnia nasze oczekiwania estetyczne. Bardzo dziękuję za zaangażowanie. Myślę, ze wkrótce się odezwę ponownie".

Pani Elżbieta "Witam serdecznie! Jestem pod wrażeniem Serii Ulotnej.... zachwyciła mnie na zdjęciach ale to co spotkało mnie po rozpakowaniu przesyłki przeszło moje oczekwania. Są tak piękne, że trudno oderwać oczy. Wybrałam ramę Silver chociaż długo nie mogłam się zdecydować. Teraz wiem, że mój wybór był trafny..... To piękne przetarte srebro tak współgra z kolorystyką obrazu, że w zależności do padającego światła wydaje się raz srebrne raz delikatnie złote.  Seria Ulotna idealnie pasuje do wnętrza mojego salonu, a ja jestem zachwycona!! Obrazy z Galerii Chmurach są godne polecenia! To był świetny zakup! Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Z poważaniem".

Pani Beata "Szanowni Państwo, miło mi poinformować, że grafiki dotarły w nienaruszonym stanie. Jeszczen raz bardzo dziekuje za ogromną życzliwosci i wszelką pomoc. Przywróciliscie mi Państwo wiarę w ludzi. Oby wiecej takich osób. Będę mogła cieszyć oczy piekną sztuką. Pozdrawiam serdecznie. Z wyrazami szacunku".

Pani Jolanta "Serdecznie dziękuję  za miłą i szybką obsługę :) Dziś otrzymałam przesyłkę, obrazy są przepiękne, warte swojej ceny :)".

Pani Joanna "Dziękuję serdecznie za dostarczone grafiki, są przepiękne. Będę czekała na następną akcję promocyjną. Dziękuję i pozdrawiam".

Pani Agnieszka "Bardzo dziękuję za obrazy :-) są piękne i mam nadzieję że to nie ostatni mój zakup...".

Pani Elżbieta "Witam. Chciałabym poinformować, że dotarły do mnie obrazy i grafiki - są przepiękne!!! Bardzo, bardzo dziękuję!!! Serdecznie pozdrawiam".

Pani Anna "Prace pani Anny Borkowskiej zwróciły moją uwagę już kilka lat temu, kiedy przyjechałam do Zamku Książ w Wałbrzychu, na słynny coroczny, majowy Festiwal Kwiatów... "malowane wiatrem", ascetyczne niemal obrazy doskonale prezentowały się w eleganckich, bogatych wnętrzach Zamku z przepięknymi kompozycjami kwiatów... przy okazji zmian w moim salonie, szukałam na ścianę czegoś lekkiego, ulotnego. W galeriach nic mnie nie zachwyciło. No i jestem właścicielką przepięknej ważki, w passpartou z lnu, aluminiowe ramki. Cudo, które pojawiło się u mnie po... wizualizacjach mojego salonu z różnymi propozycjami, przysłaniu mi dwóch wersji do wyboru . Idealnie pasuje do mojego salonu! ..."

Pani Iwona "Długo czekałam na TAKI OBRAZ!!!! "Lecą żurawie", Pani Anny Borkowskiej ma w sobie coś niepowtarzalnego... Urzeka pięknem, delikatnością i wrażliwością... Można na niego patrzeć i patrzeć bez końca... Zarówno obraz jak i grafiki z żurawiami mogą być pięknym prezentem dla kogoś Wyjątkowego. PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU!!! POLECAM!!!"

Pani Czesława "... Jesteście Państwo godni polecenia. Pozdrawiam serdecznie."

Pani Katarzyna "Witam, zakładki są prześliczne. Bardzo dziękuję. Podrawiam."

Pani Justyna "Witam wczoraj dotarły do mnie obrazy, są śliczne. Dziękuję za szybką wysyłkę i transakcję na najwyższym poziomie! Pozdrawiam."

Pani Mariola "Bardzo dziękuję za perfekcyjne zrealizowanie mojego zamówienia. Obrazy dotarły w idelanym stanie."

Pani Ewa "Obraz teraz odebrałam dziękuję za profesjonalne i miłe załatwienie mojej prośby"

Pani Joanna "Witam serdecznie, dziękuję za realizację zamówienia, obraz dotarł bez uszkodzenia, jest cudowny, pozdrawiam."

Pan Adam "Obraz wisi i wspaniale zdobi salon. Jest po prostu extra. pasuje idealnie, nadaje subtelnej klasy, elegancji i spokoju. I na pewno rozświetla (jak w opisie) i "ma to coś". Bardzo dziękuję. Czy grafiki są równie piękne?"

Pani Maria "Bardzo dziękuję za szybkie zrealizowanie mojego zamówienia. Passe-partout pasuje idealnie w 100%. Grafiki są prześliczne."

Pani Maria "Obrazy dotarły... piękne... pozdrawiam Maria..."

Pani Agnieszka "I jak tu nie wierzyć w symbolike Żurawi??? ... Otrzymałam dziś obraz... Jest piękny, przepiękny.... W końcu spełniło się moje marzenie, to obraz z którym będe się dobrze czuć. Lubię przyrodę, ptaki, a szczególnie żurawie. Długo, naprawdę długo szukałam czegoś wyjątkowego...  wszystko z klasą, na wysokim poziomie, wręcz eksluzywnie. Mając ten obraz też tak się czuję, za co dziękuję. Na pewno wrócę do Galerii w Chmurach..."

Pani Bernadetta "Dobry wieczór! Dziękujemy za szybkie i profesjonalne zrealizowanie zamówienia. Obraz piękny, będzie cieszył nasze oczy, dziękujemy!!!"

Pani Ewa "Dzień dobry. Właśnie przed chwilą rozpakowałam zamówione u Państwa grafiki... Są piękne i w 100% spełniły moje oczekiwania. Dotarły w stanie nienaruszonym - bardzo pieczołowicie je Państwo zapakowaliście. Dziękuję za doskonałą obsługę zamówienia,  a także dostarczenie "uczty dla oka" na długi czas...  Ściany w wyremontowanym salonie czekały,  a ja długo szukałam,  aż znalazłam Żurawie,  które pasują do mnie." 

Pan Tadeusz "Piekne grafiki, super zabezpieczone, dziekuje za poprzednia przesylke i chce domowic jeszcze jedna szt."

Pan Maciej "Nie tylko obrazy i grafiki macie Państwo fantastyczne, ale i poziom obsługi sprawia, że chętnie będę korzystał z Państwa usług, a i polecał Państwa wszystkim, którzy chcieliby nieoczywistych dzieł sztuki." 

Pani Anna "Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy, dzięki."

Pani Beata "Spokojnych i cudownych Świąt dla całej Galerii. Jeszcze raz wielkie podziękowania za przemiłą obsługę :):):)"

Pani Czesława "Dzisiaj właśnie odebrałam przesyłkę jestem przeszczęśliwa obrazy są cudowne nawiązują do symboliki szczęścia ramy piękne bardzo się cieszę że znalazłam Państwa stronę."

Pani Marzena "Dziękuję za piękny obraz jestem bardzo zadowolona cudeńko."

Pani Karina "Dzień dobry, dziękuję bardzo :) Żurawie dotarły do ... i lada dzień zajmą swoje docelowe miejsca :) Duże obrazy są cudowne, żyją pociągnięciami pędzla i pięknie mienią się w świetle :) Wszystkie żurawie mają w sobie to coś niedopowiedzianego i tajemniczego co urzeka i nie pozwala przejść obojętnie... to ten poziom wrażliwości artystycznej, którego poszukiwałam tak długo... Dziękuję również za pełen profesjonalizm w przeprowadzeniu transakcji :) Pozdrawiam serdecznie :)"

Pan Michał "Macie Państwo bardzo profesjonalny customer service! Pięknie opakowujecie produkty:-). Jestem pod wrażeniem."

Pani Edyta "Chcialam poinformować iż wczoraj otrzymaliśmy przesylkę. Jesteśmy zachwyceni. Obrazy są piękne. Jeszcze piękniejsze niż na stronie. Serdecznie dziękujemy za caly przebieg zakupu, serdeczne i miłe potraktowanie naszej transakcji. Napewno wielu z nas jeszcze nie raz skorzysta z piekna waszej galerii. Pozdrawiamy serdecznie i z całego serca Teatr Triwago."

Pani Karina "Potwierdzam, że obraz dziś do mnie dotarł. Jest piękny!"

Pani Bożena "Dziękuję przesyłkę otrzymałam w idealnym stanie. Obrazy zgodnie z oczekiwaniem. Pozdrawiam serdecznie."

Pani Maria "Właśnie otworzyłam opakowania. Są bez uszkodzeń. Grafiki są piękne. Spełniają moje wyobrażenie! Oprawa bardzo elegancka! Dziękujemy bardzo."

Pani Izabela "Witam, wczoraj dotarły Żurawie, prezentują się pięknie na mojej niebieskiej ścianie:) nie mogę się napatrzeć i wielką radość sprawia mi ich widok:) Dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia."

Pani Magda "wlasnie otworzylam przesylke. Grafiki sa cudowne! Na zywo prezentuja sie genialnie. Cos czuje ze wkrotce zloze ponowne zamowienie :-) Dziekuje za przemila i kompetentna obsluge, szybki transport oraz rabat :-)"

Pani Ewa "Właśnie rozpakowałam przesyłkę i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z wyboru. Grafiki są prześliczne i wspaniale pasują do mojego salonu, właśnie takich szukałam i cieszę się, że trafiłam na Państwa stronę. Dziękuję i pozdrawiam"

Pani Dorota "Dziękuję za profesjonalne i cierpliwe podejście do Klienta:)"

Pani Ewelina "Serdecznie dziękuję za bardzo szybką realizację mojego zamówienia. Grafiki prezentują się pięknie :)"

Pani Joanna  "Bardzo dziękuję za wspaniały prezent - piękne grafiki"

Pani Anna "Dziękuję za tak szybką i w pełni profesjonalną realizację zamówienia.Grafiki dotarły błyskawicznie w stanie nienaruszonym, zapakowane z najwyższą starannością, w eleganckich teczkach. Są zachwycające, dlatego dziękuję, że mogę się nimi już cieszyć"

Pani Joanna "Dziękuję za szybką wysyłkę. Grafiki są piękne i z pewnością dokonamy jeszcze nie jednego zakupu"

Pani Lidia "...od niedawna jestem bardzo szczęśliwą posiadaczką dwóch grafik..."

Pani Barbara "...Korzystając z informacji uzyskanych od Państwa poprosiłam rodzinę, aby sprawili mi prezent „pod choinkę” i moje życzenie spełniło się. Dostałam 3 grafiki, jakie zamówiły moje córki i właśnie je powiesiłam na ścianie w salonie. Chciałam pokazać, jak pięknie się prezentują na honorowej ścianie (zdjęcie w załączeniu)."

Pani Marta "...Jeszcze raz bardzo dziękuję nie tylko za piękne prace ale również za gustowne opakowania!..."

Pani Dominika "...Wszystkie z propozycji są zachwycające i nie ma tu miejsca na zły wybór. Z przyjemnością zapoznam się z wiekszą ilością prac autorstwa artystki i jestem przekonana, że przy okazaniu ich bliskim mi osobom zostaną one rozchwycone by ozdobić także ich wnętrza."

Pan Tomasz "...dziękuję za profesjonalne podejście do tematu."

Pani Joanna "...Serdecznie gratuluję pięknej wystawy w Shanghaju. Jeszcze raz pięknie dziekuję za cudowny obraz żurawii. Jest piękny, oprawiony w końcu zawisł na ścianie mojego salonu. Wszyscy odwiedzający mój dom są nim urzeczeni."

Pani Monika "...obrazy są przecudne."

Pani Patrycja  "...bardzo serdecznie dziękuję za przepiękny obraz. Rzeczywiście prezentuje się wspaniale i muszę przyznać, że jeszcze lepiej ‚na żywo’;-)"

Pani Bożena "...Piszę ponieważ chciałabym jeszcze raz podziękować za obraz i grafiki - prezentują się pięknie :-)"

Pani Hanna "...Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem twórczości. Od kilku lat śledzę również informacje ze strony internetowej. Bardzo ucieszyła mnie możliwość zakupu grafik przez internet."

Pan Marek "...przyleciały żurawie. Ramy doszły nieuszkodzone a same obrazy faktycznie wyszły świetnie ;)"

Pani Dorota "...Jestem w trakcie poszukiwania obrazów do mieszkania. Przeglądając internet natrafiłam na Państwa stronę internetową i powiem szczerze, że jestem oczarowana obrazami tam przedstawionymi."

Pani Katarzyna "...Dziękuję najpiękniej jak umiem za szybką dostawę, grafiki są cudne, a przyodziane w passe - partout niewiarygodnie, ujmująco, wspaniałe (brak mi słów)."

Pani Małgorzata "...odebrałam przesyłkę, obrazy są śliczne. Chwałę się nimi dookoła :) Bardzo dziękuję."

Pani Agnieszka "...jeszcze raz dziękujemy za piękne żurawie i prosimy o uzupełnienie naszej domowej mini galerii. Czekamy z niecierpliwością na kolejne obrazy."

Pan Arkadiusz "...Około miesiąc temu zakupilem obraz. Prezentuje się bardzo ładnie. Zgodnie z prośbą przesyłam w załączeniu zdjęcie. Chciałbym kupić jeszcze jeden."

Pani Wiesława "...Jestem oczarowana pracami i wszystkie są piękne."

Pani Hanna "...właśnie dzisiaj otrzymałam grafiki. Są przepiękne. Dziękuje za szybką wysyłkę oraz za zakładki-na pewno się przydadzą:)"

Pani Ewa "...znalazłam stronę z pięknymi obrazami, grafikami...chciałabym zapełnić ścianę czymś nieprzeciętnym."

Pani Monika "...Właśnie dzisiaj odebrałam grafikę. Jest dokładnie taka jak chciałam- paleta barw idealna (wcześniej obawiałam się że tło będzie zbyt białe, jednakże w rzeczywistości delikatny odcień szarości, lekko przydymionej- super sprawa!)."

 

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com