14.06.2024 - Odkryj unikatowe obrazy do Twojego wnętrza

Słoneczna atmosfera w Twoim domu

  • Komplet obrazów Seria Złota
    Komplet obrazów Seria Złota

 

Większość z nas marzy o stworzeniu przytulnego, pogodnego wnętrza, najchętniej kojarzącego się z miłym odczuciem blasku i ciepła — słonecznego dnia. Taki stan dodaje energii i optymizmu.
Czy wybór obrazu na ścianę może nam pomóc przy tworzeniu takiej atmosfery?
W Galerii w Chmurach prezentujemy wiele obrazów, które rozświetlają wnętrza. Jasne obrazy na płótnie wykonane przestrzenną, strukturalną techniką odbijają światło. Wprowadzają zmieniającą się grę światła i cienia. Dodatkowym walorem na większości obrazów jest motyw natury wyrysowanej w dynamicznym ujęciu. Szczególnie interesującym motywem jest motyw lecących żurawi. Wprowadzają one do wnętrz lekkość. Przyciągają wzrok. Nasza wyobraźnia przenosi nas w miejsca pełne słońca, piękna i harmonii.

Dlatego ważne jest, aby przy wyborze obrazów kierować się w stronę najbardziej optymistycznych i pozytywnych motywów.

W przypadku oprawionych grafik za szkłem odbijające promienie dzienne mogą również pomóc w stworzeniu słonecznej atmosfery. Lekkość i nowoczesną estetykę warto uwzględnić również w samych ramach obrazów. Wybierając proste, minimalistyczne modele lub ramy ze szkła, można stworzyć nowoczesną i schludną aranżację, która dodatkowo optycznie powiększy przestrzeń. Dzięki obrazom na ścianie można w prosty sposób stworzyć słoneczną atmosferę w swoim domu, która wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie.