14.06.2024 - Odkryj unikatowe obrazy do Twojego wnętrza

Styl Hampton - jasność, przestrzeń, luksus.

  • Obrazy styl hampton
    Obrazy styl hampton

Styl Hampton — jasność, przestrzeń, luksus.

Zazwyczaj rzadko oglądamy wnętrza w estetyce Hampton. Ten styl kojarzy się z nadmorskimi domami z przestrzennymi i jasnymi wnętrzami, wygodnymi meblami oraz dodatkami inspirowanymi marynizmem i plażą. Ten styl wprowadza nas w relaksacyjny nastrój. Panuje tu atmosfera nieformalnego i wyrafinowanego luksusu. I chociaż nie każdy może mieszkać na Long Island, każdy może uzyskać podobny efekt przy urządzaniu wnętrz.

Styl Hampton to nadmorski design podniesiony na najwyższy poziom. Aby go osiągnąć, należy skupić się nie tylko na kolorystyce oraz wodnych motywach, lecz również na wysokiej jakości wykończeniu detali.

Styl Hampton to przestrzeń, jasność, delikatna, wybielona paleta barw, naturalne materiały oraz ekskluzywne, perfekcyjne dopracowanie szczegółów. Podobną estetyką charakteryzują się w Galerii w Chmurach grafiki w eleganckiej, wielowarstwowej oprawie z podwójnym passe-partout. To wykończenie dodaje przestrzeni i akcentuje delikatny rysunek.

Do wnętrz w stylu Hampton najbardziej odpowiednim obrazem będzie motyw, który kojarzy się z lekkością, uniesieniem i szumem wiatru, również niebieską paletą barw.

W Galerii w Chmurach polecamy grafiki z Serii Wodnej z motywem żurawi, łabędzi, traw i ważek.