25.07.2024 - Odkryj unikatowe obrazy do Twojego wnętrza

Obrazy Glamour

  • Obrazy glamour
    Obrazy glamour

Kiedy widzisz wnętrze, które emanuje wyrafinowaniem i luksusem, śmiało możesz je określić jako styl glamour.

Styl glamour jest wyjątkowo charakterystyczny — elegancki, czasami ekscentryczny, ale zawsze sprawiający wrażenie drogiego. Ten efekt można osiągnąć przez dobór mebli oraz dekoracji z materiałów wysokiej klasy tworzących harmonijną, ale też oryginalną kombinację. W takim wnętrzu liczy się też blask. To wrażenie uzyskamy dzięki rozświetleniu przez takie materiały jak szlachetne metale, szkło, lustra oraz kryształy.

Dla miłośników tego stylu Galeria w Chmurach oferuje obrazy, które spełnią oczekiwania doskonałej jakości oraz spektakularnego efektu.

Szukającym wyjątkowo charakterystycznych wykończeń w stylu glamour, jak kryształy, metaliczny blik czy lustrzane odbicie proponujemy obrazy na płótnie wykonane w unikatowej technice. Obrazy są wykończone reliefowymi, przeźroczystymi lakierami, które uwydatniają subtelny rysunek. Każdy motyw ma dodane „kryształki”, które odbijają światło w zależności od perspektywy widza. Ten dodatek powoduje, że pojawiają się refleksy, które doskonale rozświetlają wnętrze. Dodatkowe wzmocnienie stylu glamour uzyskamy przez wybór ramy High Gloss. To wyjątkowa rama ze szlachetnego metalu, w kolorze srebra, z efektem lustrzanego odbicia. Dla osób, które preferują bardziej klasyczne formy, proponujemy grafiki oprawione w szerokim, podwójnym passe-partout.

Niezależnie od wyboru obrazu do swojego salonu uzyskasz efekt rozświetlenia i lekkości, które zawsze są pożądane przy urządzaniu wnętrz.