05.08.2021 - Aktualny czas dostawy - 1 do 3 dni robocze

GRAFIKI 53x43 cm

Sortuj wg:

Grafiki na ścianę w formacie 53x43 autorstwa Anny Borkowskiej należą, tak zresztą jak i obrazy na ścianę 73x53 do grupy dzieł Galerii w Chmurach o przeznaczeniu najbardziej uniwersalnym. Znakomicie komponują się zarówno w pomieszczeniach przestrzeni prywatnej jak i publicznej czy biznesowej.

Nowoczesne grafiki na ścianę do salonu, sypialni i innych przestrzeni
 

Format grafik - 53x43 cm sam w sobie jest dość uniwersalny i popularny. Ekskluzywne grafiki na ścianę o tych wymiarach posiadają duże możliwości ekspozycyjne i funkcjonalne. Po pierwsze może być częścią kameralnego fragmentu reprezentacyjnego salonu. Po drugie doskonale zakomponuje się jako ważny akcent jadalni. Nowoczesny obraz na płótnie może być też atrakcyjną dominantą powierzchni sypialni. Obecne są tu niemal wszystkie motywy naszej Galerii. Tak jak w innych propozycjach, tak i tutaj piękno NATURY działa na nas w przekazie artystycznym poprzez różnorodność motywu, dynamikę koloru, minimalizm bieli-czerni. Nie bez znaczenia jest symbolika poszczególnych motywów. Żuraw to ptak szczęścia, gęś symbolizuje opatrzność i małżeństwo, ważka każe nam żyć w pełni każdą chwilą, a np. mak w wielu krajach i kulturach kojarzy się z dobrym snem, odpoczynkiem, pięknem i sukcesem… 

Grafiki na ścianę o formacie 53x43 i ich motywy
 

W tej grupie propozycji ekskluzywnych grafik na ścianę Galerii w Chmurach, mamy możliwość wyboru pojedynczych dzieł z palety wszystkich inspiracji i odwołań Artystki - od NATURY po ŻYWIOŁY. Stąd przykłady z niezwykle sugestywnej w swej głębi SERII WODNEJ, rozedrganych SERII WIETRZNEJ, ULOTNEJ i ZŁOTEJ. Pozostałe dzieła pochodzą z serii związanych z miejscami debiutu - światowymi metropoliami promującymi sztukę na najwyższym poziomie – Londyn, Shanghai, Wiedeń.

Nasze nowoczesne grafiki na ścianę chętnie nabywają osoby kochające przyrodę, jednak siła przekazu, maestria warsztatu Autorki i zastosowane środki wyrazu działają na każdego. Jedną z cech charakterystycznych twórczości Anny Borkowskiej jest dbałość o korelację motywu z formatem dzieła i jego techniką. Tą spójność odczuwamy wyraźnie również i w tej grupie – grafik na ścianę w formacie 53x43 cm. Dodatkowymi argumentami są: ekskluzywna oprawa i najwyższej klasy materiały.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com